Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    Autó-Nagy Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Újszász utca 43.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Karambolos, sérült gépkocsik szakszerű helyreállítása,
  • Hibafeltárás,
  • Szét-és összeszerelési munkák, javítási feladatok, karosszéria munkák teljes körű elvégzése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • Több éves munkatapasztalat,
  • Megbízható, önálló munkavégzési képesség,
  • Húzató padi műveletek ismerete, valamint hegesztési folyamatok és technológiák ismerete, alkalmazása,
  • Kárfelvételben való aktív részvétel,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem.

Amit kínálunk

  • Perspektívát nyújtó, válságálló munkahely,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása,
  • Kiváló munkakörülmények, szerszámozottság,
  • Kiszámítható munkaidő H-P 7:30-16:30ig.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Az Autó-Nagy Kft-t 1993-ban alapítottuk családi vállalkozásként. Kezdetben a saját házunk garázsában kialakított kétállásos műhelyben végeztük a munkát: karosszéria-javítást és fényezést. A kezdeti kis műhelyből egy karosszéria -és szervizmunkára specializálódott, több mint 10 főt foglalkoztató, 810 négyzetméter alapterületű saját telephelyű középméretű vállalkozássá fejlődött.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!